User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: more
fi: lisää

en: User
fi: Käyttäjä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: details
fi: yksityiskohdat

en: Lifetime
fi: Elinaika
