User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: more
fr: plus

en: User
fr: Utilisateur

en: Details
fr: Détails

en: Current
fr: Actuel

en: Rank
fr: Rang

en: Userpoints
fr: Points utilisateurs

en: All users by !points
fr: Tous les utilisateurs par !points

en: details
fr: détails

en: Lifetime
fr: Durée de vie

en: manage
fr: gérer

en: User ID.
fr: Identifiant (ID) utilisateur.
