User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: more
hi: और भी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Current
hi: मौजूदा

en: details
hi: विस्तृत सूचना
