User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: more
lv: vairāk

en: User
lv: Lietotājs

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Current
lv: Pašreiz

en: details
lv: detaļas
