User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: more
ru: ещё

en: User
ru: Пользователь

en: Details
ru: Подробности

en: Current
ru: Текущий

en: All users by !points
ru: Все пользователи по !points

en: details
ru: подробности

en: Top Contributors
ru: Наиболее активные участники

en: Top Contributors settings
ru: Настройки "Наиболее активных участников"

en: Lifetime
ru: Время жизни

en: Top Contributors by Period
ru: Наиболее активные участники за период

en: User ID.
ru: ID пользователя
