User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: more
af: meer

en: User
af: Gebruiker

en: details
af: besonderhede

en: Top Contributors
af: Top bydraers

en: Top Contributors by Period
af: Top bydraers vir periode
