User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: User
el: Χρήστης

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Current
el: Τρέχοντα

en: details
el: λεπτομέρειες
