User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: more
es: más

en: User
es: Usuario

en: Details
es: Detalles

en: Current
es: Actual

en: All users by !points
es: Todos los usuarios por !points

en: details
es: detalles

en: Lifetime
es: Periodo de vida

en: manage
es: gestionar

en: User ID.
es: ID de usuario.
