User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: User
fa: کاربر

en: Details
fa: جزئیات

en: Current
fa: جاری

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: All users by !points
fa: همه‌ی کاربران بر اساس !points

en: details
fa: جزئیات

en: Lifetime
fa: طول عمر
