User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: more
gl: máis

en: User
gl: Usuario/a

en: Details
gl: Detalles

en: Current
gl: Actual

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: All users by !points
gl: Todos os usuarios por !points

en: details
gl: detalles
