User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: more
ja: 続き

en: User
ja: ユーザー

en: Details
ja: 詳細

en: Current
ja: 現在

en: Userpoints
ja: ポイント

en: All users by !points
ja: すべてのユーザーの!points一覧

en: details
ja: 詳細

en: Lifetime
ja: 有効期間

en: User ID.
ja: ユーザーID
