User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: more
ka: მეტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Current
ka: მიმდინარე

en: details
ka: დეტალები
