User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು
