User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: more
lt: daugiau

en: User
lt: Narys

en: Details
lt: Išsamiai

en: Current
lt: Dabartinis

en: details
lt: smulkiau
