User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: more
ne: धेरै

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Details
ne: विस्तृत

en: Current
ne: ताजा

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
