User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: more
pl: więcej

en: User
pl: Użytkownik

en: Details
pl: Szczegóły

en: Current
pl: Bieżący

en: All users by !points
pl: Lista wszystkich użytkowników wedle punktów.

en: details
pl: szczegóły

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: User ID.
pl: ID użytkownika.
