User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: more
sk: viac

en: User
sk: Používateľ

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Current
sk: Aktuálny

en: All users by !points
sk: Všetci používatelia podľa !points

en: details
sk: podrobnosti
