User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: more
sv: mer

en: User
sv: Användare

en: Details
sv: Detaljer

en: Current
sv: Nuvarande

en: details
sv: detaljer

en: Lifetime
sv: Giltighetstid

en: User ID.
sv: ID för användare
