User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: User
ta: பயனர்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Current
ta: தற்சமய

en: details
ta: விபரம்
