User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: User
tr: Kullanıcı

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Current
tr: Şu anki

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: All users by !points
tr: Tüm kullanıcı puanları !points

en: details
tr: ayrıntılar
