User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: more
uk: ще

en: User
uk: Користувач

en: Details
uk: Подробиці

en: Current
uk: Поточна

en: Rank
uk: Ранґ

en: All users by !points
uk: Усі користувачі !points

en: details
uk: подробиці

en: Lifetime
uk: Час життя

en: User ID.
uk: ID користувача
