User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: more
vi: thêm

en: User
vi: Người dùng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Current
vi: Hiện thời

en: details
vi: chi tiết
