User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: more
ca: més

en: User
ca: Usuari

en: Details
ca: Detalls

en: Current
ca: Actual

en: details
ca: detalls

en: manage
ca: gestiona

en: User ID.
ca: ID d'usuari.
