User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: more
hu: tovább

en: User
hu: Felhasználó

en: Details
hu: Részletek

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Rank
hu: Helyezés

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: All users by !points
hu: Minden felhasználó !points szerint

en: details
hu: részletek

en: Top Contributors
hu: Legaktívabb közreműködők

en: Lifetime
hu: Élettartam

en: manage
hu: kezelés

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.
