User Points Top Contributors (6.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: more
jv: pepaké

en: User
jv: Panganggo

en: Details
jv: Lengkapé

en: Current
jv: Saiki

en: details
jv: detil
