User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: more
nl: meer

en: User
nl: Gebruiker

en: Current
nl: Huidige

en: Rank
nl: Rang

en: Userpoints
nl: Deelnemerspunten

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: User ID.
nl: Gebruikers-ID.
