User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: more
oc: mai

en: User
oc: Utilizaire

en: Details
oc: Detalhs

en: Current
oc: Actual

en: details
oc: detalhs

en: Lifetime
oc: Durada de vida
