Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: User
af: Gebruiker

en: Order
af: Bestelling

en: My account
af: My rekening
