Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: User
bs: Korisnik

en: Order
bs: Poredak

en: My account
bs: Moj profil
