Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Qty
cs: ks

en: Sell Price
cs: Prodejní cena

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: Please contact an administrator to solve the issue.
cs: Prosím kontaktujte správce pro řešení problému.

en: My account
cs: Můj účet

en: Order #
cs: Objednávka #
