Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Qty
el: Τεμ

en: Both
el: Και τα δύο

en: Order
el: Σειρά

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Order #
el: Παραγγελία #
