Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Qty
et: Kogus

en: Model
et: Mudel

en: Both
et: Mõlemad

en: Order
et: Järjestus

en: My account
et: Minu konto

en: Order #
et: Tellimus nr
