Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: User
fa: کاربر

en: Order
fa: ترتیب

en: My account
fa: حساب من
