Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User
fr: Utilisateur

en: Qty
fr: Qté

en: Model
fr: Modèle

en: Sell Price
fr: Prix de Vente

en: Both
fr: Les deux

en: Order
fr: Ordre

en: !Points
fr: !points

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fr: Une erreur est survenue durant le paiement. Merci de nous contacter pour vous assurer que votre commande a bien été prise en compte.

en: Please contact an administrator to solve the issue.
fr: Veuillez contacter un administrateur pour résoudre ce problème.

en: Product Category
fr: Catégorie du produit

en: My account
fr: Mon compte

en: Order #
fr: Commande #

en: Discounts
fr: Remises
