Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: User
gl: Usuario/a

en: Order
gl: Orde

en: My account
gl: A miña conta
