Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Total
he: סה"כ

en: User
he: משתמש

en: Qty
he: כמות

en: Both
he: שנייהם

en: Order
he: הזמנה

en: My account
he: החשבון שלי
