Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Order
hi: क्रम

en: My account
hi: मेरा खाता
