Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Order
hr: Poredak

en: My account
hr: Moj račun
