Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Total
ja: 合計

en: User
ja: ユーザー

en: Points
ja: ポイント

en: Qty
ja: 数量

en: Both
ja: 両方

en: Order
ja: オーダー

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ja: 支払い中にエラーが発生しました。ご注文が確定したかを確認するには私たちへご連絡下さい。

en: My account
ja: アカウント情報

en: Order #
ja: 注文番号
