Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: User
jv: Panganggo

en: Order
jv: Urutan

en: My account
jv: Akunku
