Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Order
km: លំដាប់

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ
