Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Qty
lt: Vnt

en: Model
lt: Modelis

en: Order
lt: Tvarka

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: Please contact an administrator to solve the issue.
lt: Dėl problemos sprendimo prašome kreiptis į administraciją .

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Order #
lt: Užsakymas #
