Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Qty
lv: Skaits

en: Order
lv: Secība

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: My account
lv: Mans konts

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Discounts
lv: Atlaides
