Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Sell Price
mr: विक्री किंमत
