Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: User
nn: Brukar

en: Qty
nn: Mengd

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nn: Ein feil oppstod under handsaming av betalinga. Ta kontakt for å forsikre deg om at bestillinga kom fram.

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Order #
nn: Tinging nr.
