Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Points
pl: Punkty

en: Qty
pl: Ilość

en: Both
pl: Po

en: Order
pl: Porządkowanie

en: !Points
pl: Punkty

en: My account
pl: Moje konto
