Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: User
pt: Utilizador

en: Points
pt: Pontos

en: Qty
pt: Qtd

en: Both
pt: Ambos

en: Order
pt: Ordem

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante o pagamento. Contacte-nos para assegurar que a sua encomenda foi recebida.

en: My account
pt: A minha conta
