Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Total
ru: Сумма

en: User
ru: Пользователь

en: Points
ru: Баллы

en: Qty
ru: Количество

en: Model
ru: Модель

en: Sell Price
ru: Стоимость продажи

en: Both
ru: Оба способа сразу

en: Order
ru: Порядок

en: Smallest purchase for which !points are awarded
ru: Минимальная сумма заказа, за которую даются !points

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ru: Во время оплаты произошла ошибка. Пожалуйста, свяжитесь с нами для того, чтобы заказ был обработан администратором.

en: Product Category
ru: Категория Продукта

en: My account
ru: Мой профиль

en: Order #
ru: № заказа

en: Discounts
ru: Скидки
