Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: User
sl: Uporabnik

en: Order
sl: Vrstni red

en: My account
sl: Moj račun
