Ubercart Userpoints (6.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Points
sv: Poäng

en: Qty
sv: Antal

en: Model
sv: Modell

en: Both
sv: Båda

en: Order
sv: Ordning

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sv: Ett fel har inträffat under betalning. Vänligen kontakta oss för att säkerställa att din order har lagts in.

en: Please contact an administrator to solve the issue.
sv: Kontakta en administratör för att lösa problemet.

en: My account
sv: Mitt konto

en: Order #
sv: Beställning #
